Apie mus

UAB „Monblana“

Mūsų istorija

Esame metalo ir plastiko apdirbimo įmonė. Didžioji dalis mūsų gaminamų detalių yra naudojamos maisto gamykloms, liftų keltuvams, ledų gamykloms bei surinkimo konvejeriams, tatuiruočių įrangai, ir kitų įvairių dalių gamybai. Aukšto tikslumo metalo apdirbimui naudojami HAAS frezavimo centrai, MAZAK tekinimo centrai, ROBOFILL, ROBOFORM elektroerozinės staklės.
UAB „Monblana“ – lietuviško kapitalo įmonė, įkurta 1994 m. Pavadinimas kilęs iš įmonės įkūrėjo aistros alpinizmui bei patirtų įspūdžių, kopiant į didžiausią Vakarų Europos kalną Mont Blanc. Įmonės kelias iki to, kokia ji yra šiandien, buvo pilnas įspūdžių, kaip ir pats kopimas į Mont Blanc viršūnę.
Pasitelkę mūsų ilgametę patirtį, kartu su kvalifikuota bei patyrusia komanda, esame pasiruošę ir toliau siekti naujų viršūnių kartu su Jumis. Mes tikime, kad padėję pasiekti viršūnę Jums, ją pasieksime ir mes – tai mūsų sėkmės paslaptis jau daugiau nei 20 metų. Mūsų tikslų bei greitą darbą patvirtina ilgi bendradarbiavimo metai su Baltijos šalimis bei tokiomis užsienio šalimis kaip Vokietija, Danija ir Anglija.
Mūsų specializacija
Apie mus

Misija

Teikiame labai plačiai naudojamų metalo bei plastiko detalių gamybą Lietuvoje bei užsienyje; Užsakymus atliekame greitai ir kokybiškai; Maksimaliai tenkiname klientų poreikius.

Vizija

Plėtodami įmonės veiklą, palaipsniui investuojame į naują įrangą. Tuo siekiame tapti palankiausiu partneriu Jums.

Mūsų vertybės

  • Profesionalumas

  • Atsakomybė

  • Komandinis darbas

Siekdami užtikrinti ilgalaikį bendradarbiavimą, siūlome įgyvendinti Jūsų idėją preciziškai ir laiku!